Prezentace ppsx - Pražská zákoutí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pražská zákoutí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V pražském zákoutí najdete například: Čertovku strouhu či krátký vltavský kanál, který se nachází v Praze na Malé Straně a odděluje ostrov nazývaný Kampa od zbytku Malé Strany. Na Čertovce a v jejím okolí se točila řada filmů, mj. Chobotnice z II. patra, Amadeus, Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky a Mission Impossible.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Čertovka, Malostranské podloubí, Mostecké věže, ulice, Thunovská, Kanovnická, Černínská, Jilská, Jiřská, Nový svět, Velkopřevorské náměstí, Lennonova zeď, Dům u zlatého jednorožce, Novotného lávka, Radnické schody, Staré zámecké schody, Praha, Česko ,

Prezentaci ppsx Pražská zákoutí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 26. 12. 2015 si prezentaci stáhlo 336 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pražská zákoutí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,20 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pražská zákoutí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.