Prezentace ppsx - Polní a lesní kvítí

Nejde-li Vám prezentace ppsx Polní a lesní kvítí stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Při procházce v přírodě nás snad potěší pohled na rozkvetlé louky a ani nám nebude vadit, že některé květiny nedokážeme ani pojmenovat - čekanka, čičorka pestrá, hadinec, hvozdík kropenatý, kopytník, jestřábník chlupáček, kalina obecná, knotovka červená, náprstník, rozchodník, okrotice bílá, mochna jarní...To jsou názvy jen několika z nich. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, květiny, lesní, polní, blatouch, čekanka, čičorka pestrá, hadinec, hvozdík kropenatý, kopytník, mochna jarní, jestřábník chlupáček, okrotice bílá, náprstník, kalina obecná, knotovka červená, rozchodník, ,

Prezentaci ppsx Polní a lesní kvítí jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 16. 02. 2017 si prezentaci stáhlo 283 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Polní a lesní kvítí pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,25 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Polní a lesní kvítí můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.