Prezentace pps - Pohledy Španělska

Nejde-li Vám prezentace pps Pohledy Španělska stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Španělsko je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Alhambra, Asturias, Casares, Donosti, Tolox, Calatrava, Pamplona, Lanzarote, Segovia, Almodovar, Gerona, Barcelona, Cadiz, Siurana, Monells, Ronda, Simancas, Besalu, Španělsko, Spain,

Prezentaci pps Pohledy Španělska jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 24. 06. 2011 si prezentaci stáhlo 672 návštěvníku.

Prezentaci pps Pohledy Španělska pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la jpb.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 6,43 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Pohledy Španělska můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.