Prezentace ppsx - Pohled z ptačí perspektivy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pohled z ptačí perspektivy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Dron může být hračka pro dospělé nebo také užitečný nástroj pro snímání záběrů z výšky z ptačí perspektivy i pro natáčení videa. Užití pro dron najdou fotografové, stavaři nebo třeba zemědělci. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, dron, města, Barcelona, Budapešť, Trieste, Magdeburg, Petrohrad, Evropa, Indie, Rusko,

Prezentaci ppsx Pohled z ptačí perspektivy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Svět.

Od 21. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 170 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pohled z ptačí perspektivy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Olga Esquerre Segues.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pohled z ptačí perspektivy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.