Prezentace ppsx - Podzimní Bedřichov

Nejde-li Vám prezentace ppsx Podzimní Bedřichov stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Obec Bedřichov se nachází v okrese Jablonec nad Nisou, kraj Liberecký. Žije zde 365 obyvatel. V létě slouží Bedřichov jako výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku po Jizerských horách. Z Bedřichova také vedou bezbariérové stezky do okolí. Přímo nad Bedřichovem se nachází rozhledna Královka.

Klíčová slova: prezentace, ppsx, fotografie, obrázky, listí, krajina, stromy, podzimní, podzim, obec, Bedřichov, Česká republika,

Prezentaci ppsx Podzimní Bedřichov jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 03. 06. 2020 si prezentaci stáhlo 51 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Podzimní Bedřichov pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Podzimní Bedřichov můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.