Prezentace pps - Peugeot a jeho historie

Nejde-li Vám prezentace pps Peugeot a jeho historie stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Rodina Peugeotů v roce 1810 přestavěla svůj obilný mlýn ve vesnici Vandoncourt na malou továrnu vyrábějící válcovanou ocel a velké množství dalších ocelových výrobků. V roce 1850 se začal používat typický znak lva. Prvním vyrobeným dopravním prostředkem firmy Peugeot Fréres bylo v roce 1882 jízdní kolo Le Grand Bi. Více o historii značky Peugeot najdete na wikipedii.

Klíčová slova: fotografie, vývoj, technické parametry, historie, veteráni, Peugeot,

Prezentaci pps Peugeot a jeho historie jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 11. 05. 2014 si prezentaci stáhlo 329 návštěvníku.

Prezentaci pps Peugeot a jeho historie pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la AUDIFFREN.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 1,99 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Peugeot a jeho historie můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.