Prezentace ppsx - Peru

Nejde-li Vám prezentace ppsx Peru stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Peru je stát v Jižní Americe. Nachází se na severozápadě Jižní Ameriky. Jeho sousedy jsou Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie a Ekvádor. Ještě před necelými pěti stoletími představovalo území Peru centrum říše Inků táhnoucí se i dál na jih a sever.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, příroda, fauna, flora, krajina, Andy, lidé, město, Lima, památky, Machu Picchu, Peru, Jižní Amerika,

Prezentaci ppsx Peru jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jižní Amerika.

Od 24. 02. 2016 si prezentaci stáhlo 422 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Peru pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,85 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Peru můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.