Prezentace ppsx - Peder Mørk Mønsted

Nejde-li Vám prezentace ppsx Peder Mørk Mønsted stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Mønsted se narodil v Grenå v Dánsku.Byl synem Otto Christian Mønsted a Thory Johanne Petrea Jorgensen. Jeho otec byl prosperující stavitel lodí. V raném věku začal dostávat hodiny malování na umělecké škole v Aarhusu. Od roku 1875 do roku 1879 studoval na Královské akademii výtvarných umění u Nielse Simonsena a Julia Exnera. V 1878, Mønsted studoval u umělce Peder Severin Krøyer. V roce 1882 strávil nějaký čas v Římě a poté Capri, následující rok, navštívil Paříž, kde pracoval ve studiích Williama Adolphe Bouguereau. V roce 1889 odešel do Alžírska. O tři roky později odešel do Řecka, kde byl hostem krále Jiřího I. . Zatímco tam, také dělal portréty řecké královské rodiny. Poté navštívil Egypt a Španělsko. Během jeho pozdějších let strávil hodně času ve Švýcarsku a cestoval po Středomoří. Jeho cesty produkovaly četné skici, které se staly malbami, které prezentoval na několika mezinárodních výstavách. Většina jeho krajin byla věnována Skandinávii. Obzvláště populární byl v Německu, kde pořádal několik vystoupení na Glaspalastu v Mnichově. Většina jeho děl je v soukromých sbírkách. V roce 1995 se ve Frankfurtu nad Mohanem konal hlavní retrospektiv s názvem „Světlo severu“.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, obrazy, krajinky, obydlí, osoby, malíř, Peder Mørk Mønsted,

Prezentaci ppsx Peder Mørk Mønsted jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 20. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 65 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Peder Mørk Mønsted pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la kangur06.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 6,74 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Peder Mørk Mønsted můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.