Prezentace ppsx - Patagonie - jezera a jeskyně

Nejde-li Vám prezentace ppsx Patagonie - jezera a jeskyně stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Patagonie se nachází na západní straně And, má chladné a extrémně vlhké podnebí s vysokými srážkovými úhrny. V Patagonii se nenachází žádné rozsáhlejší nížiny, hory stoupají strmě přímo z oceánu a pobřeží je rozdrobené v důsledku ledovcové aktivity. V Patagonii je také velké množství ledovců nejvýznamnější jsou ledovce Jihopatagonského ledovcového pole a Severopatagonského ledovcového pole, které dosahují místy až k mořské hladině.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, skály, jezera, řeky, Patagonie, Argentina, Chile,

Prezentaci ppsx Patagonie - jezera a jeskyně jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Jižní Amerika.

Od 31. 01. 2014 si prezentaci stáhlo 504 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Patagonie - jezera a jeskyně pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la PC.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,41 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Patagonie - jezera a jeskyně můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.