Prezentace ppsx - Pařížské uličky - Ludmila Kondaková

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pařížské uličky - Ludmila Kondaková stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ludmila Kondakova (*1956) se narodila v Sovětském svazu, v roce 1991 emigrovala do USA. Stejně jako mnoha dalším umělcům jí učarovala Paříž. Romantické ulice, uličky, náměstí i útulné kavárny Paříže zachytila již v desítkách obrazů. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, ulice, uličky, domy, kavárny, obchůdky, výlohy, Paříž, Francie,

Prezentaci ppsx Pařížské uličky - Ludmila Kondaková jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 27. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 169 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pařížské uličky - Ludmila Kondaková pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Olga T..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 12,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pařížské uličky - Ludmila Kondaková můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.