Prezentace ppsx - Pařížská opera

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pařížská opera stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Pařížská Opera je známa jako Opera Garnier a Palác Garnier byla postavená mezi lety 1862 a 1875 na příkaz Napoleona III, francouzským architektem Charlesom Garnierem (1825-1898) po kterým získala své jméno. Strop Opery vymaloval Marc Shagall roku 1964.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hlediště, lustry, strop, lože, malba, Pařížská opera, Opera Garnier, Palác Garnier, Paříž,

Prezentaci ppsx Pařížská opera jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 15. 10. 2015 si prezentaci stáhlo 304 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pařížská opera pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la L.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,72 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pařížská opera můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.