Prezentace pps - Paříž

Nejde-li Vám prezentace pps Paříž stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V Paříži můžete obdivovat množství památek z dob keltských až po současnost.V roce 1991 bylo nábřeží řeky Seiny od Louvru až k Eiffelově věži zapsáno na seznam UNESCO.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Louvre, palác, opera Garnier, Bastille, náměstí, Notre Dame, burza, Montmartre, Pantheon, galerie, muzea, divadlo, zahrady, Sorbonne, hotely, mosty, Paříž, Francie,

Prezentaci pps Paříž jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 01. 07. 2011 si prezentaci stáhlo 984 návštěvníku.

Prezentaci pps Paříž pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Adriana Nastase.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,27 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Paříž můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.