Prezentace ppsx - Památné stromy 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Památné stromy 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kacerenský dub je památný strom u vsi Buková. Přibližně čtyřistaletý dub letní roste samostatně ve středu hráze rybníka Kacerna v nadmořské výšce 389 m. Strom s velkou zastřešenou dutinou na západní straně kmene má mohutnou větev ve 4 m, další rozvětvení je až ve výšce 10 m. Dub dosahuje výšky 35 m a obvod jeho kmenu měří 670 cm (měření 2000). Chráněn je od roku 1976 pro svůj vzrůst.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, lípa, Chudenice, Poleň, Touškov, Nedražice, dub, Zdeslav, Kacerenský, kaštan, Mlýnec, tisovec dvouřadý, Dolní Lukavice, buk, osika, Horšovský Týn, alej, Všepadly, lípa, park, Žinkovy, Herštejn, rezervace, Plzeňský kraj, Česká republika,

Prezentaci ppsx Památné stromy 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 25. 09. 2015 si prezentaci stáhlo 260 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Památné stromy 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Památné stromy 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.