Prezentace ppsx - Památné stromy

Nejde-li Vám prezentace ppsx Památné stromy stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Prostibořská lípa je památný strom ve vsi Prostiboř jihozápadně od Stříbra. Lípa malolistá roste spolu s další u kaple sv. Jana Nepomuckého pod kostelem sv. Mikuláše v nadmořské výšce 440 m. Obvod jejího kmene měří 370 cm a koruna stromu dosahuje do výšky 22 m (měření 1980). Chráněna je od roku 1981 pro svůj vzrůst, věk a jako součást památky.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, stromy, Plzeňský kraj, Chudenice, Lučice, Prostiboř, Darmyšl, Česko,

Prezentaci ppsx Památné stromy jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 18. 10. 2014 si prezentaci stáhlo 363 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Památné stromy pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,61 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Památné stromy můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.