Prezentace ppsx - Památky Skotska

Nejde-li Vám prezentace ppsx Památky Skotska stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ruiny hradu Urquhart jsou spolu s Edinburghem a Eilean Donan nejvíce fotografovaný hrad ve Skotsku. Postaven byl ve středověku ke střežení Glen More, hrál strategickou roli ve skotské válce za nezávislost, když byl zabrán Edwardem I. anglickým a udržen Robertem Brucem proti Edwardovi III.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Edinburgh, Melrose Abbey, Národní park Cairngorms, Kaledonský kanál a Falkirk Wheel, Orkneje, Urquhart Castle, Skotsko, Velká Británie, Evropa ,

Prezentaci ppsx Památky Skotska jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 21. 04. 2016 si prezentaci stáhlo 501 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Památky Skotska pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la L.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,19 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Památky Skotska můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.