Prezentace ppsx - Palmy v západu slunce

Nejde-li Vám prezentace ppsx Palmy v západu slunce stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Západ slunce je definován jako chvíle, kdy horní hrana slunečního disku zmizí za obzor. Paprsky světla procházející atmosférou, při níž dochází k lomu vlnění. Sluneční kotouč je tak viditelný i chvíli poté, co došlo k jeho úplnému skrytu pod horizont. Palmy jsou velkou skupinou rostlin, zahrnující téměř 2800 druhů ve 189 rodech. Jsou rozšířeny v tropech a subtropech celého světa.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, ostrov, moře, pláž, palma, západ slunce,

Prezentaci ppsx Palmy v západu slunce jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 01. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 258 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Palmy v západu slunce pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Menarik.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,04 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Palmy v západu slunce můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.