Prezentace ppsx - Pablo Picasso

Nejde-li Vám prezentace ppsx Pablo Picasso stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Narodil se v Málaze ve Španělsku, byl prvním dítětem José Ruize y Blasco a Maríe Picasso y López. Byl pokřtěn jako Pablo, Diego, José, Francisco de Paula, Juan Nepomuceno, Maria de los Remedios, a Cipriano de la Santísima Trinidad. Picassův otec, José Ruiz, byl malířem, jehož specialitou bylo realistické zobrazení ptáků a který byl většinu svého života profesorem umění na škole řemesel a kurátorem v muzeu. Picasso už jako chlapec prokazoval vášeň i cit pro kresbu. Podle jeho matky bylo jeho první slovo „piz“, což je zkrácenina od lápiz, španělsky tužka.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, obrazy, malíř, Pablo Picasso,

Prezentaci ppsx Pablo Picasso jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 28. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 50 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Pablo Picasso pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Jiřík.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Pablo Picasso můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.