Prezentace ppsx - Orel král nebes

Nejde-li Vám prezentace ppsx Orel král nebes stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Král vzduchu. Král ptáků. To je orel skalní. Vidět ho je fascinující zážitek. Orel skalní je tím největším. V přírodě se může dožít prokazatelně i osmatřiceti let, v zajetí padesáti i více. Najdeme ho na všech kontinentech severní polokoule. Hnízdí skoro v celé Evropě - žije tu okolo pěti a půl tisíce párů. Nejvíce z nich ve Španělsku, Norsku a Švédsku. A přes různá černá čísla třeba v Alpách v posledních letech počet orlů roste.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, pták, dravec, král nebes, Orel,

Prezentaci ppsx Orel král nebes jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Fauna.

Od 15. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 63 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Orel král nebes pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la BM.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Orel král nebes můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.