Prezentace ppsx - Oplontis

Nejde-li Vám prezentace ppsx Oplontis stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Oplontis bylo starověké římské město poblíž Pompejí. 24. srpna roku 79 došlo v souvislosti s výbuchem sopky Vesuv k jeho zasypání vrstvou sopečného popela. Dnes se na jeho místě nachází Villa Poppaea, vila císaře Nerona, jejíž archeologický výzkum proběhl v polovině 20. století.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, sopka, Vesuv, láva, erupce, zánik, město, Oplontis, Itálie, Evropa,

Prezentaci ppsx Oplontis jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 15. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 231 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Oplontis pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tonička.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,18 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Oplontis můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.