Prezentace ppsx - Opičky Langur duk

Nejde-li Vám prezentace ppsx Opičky Langur duk stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Langur duk je uveden v Příloze I CITES, mezi druhy, se kterými je veškerý mezinárodní obchod zakázán, je klasifikován jako ohrožený druh. V Záchranném centru pro ohrožené primáty ve vietnamském Národním parku Cúc Phương probíhá program zaměřený na odchov a rozmnožování těchto opic. K říjnu 2016 se nacházelo v zoologických zahradách po celém světě pouhých 38 jedinců. Jen 5 pak mimo Asii – jeden v Německu, jeden v USA a tři, které chová od roku 2016 zoologická zahrada Chleby.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, opičky, Langur duk, ZOO Chleby, Česká republika,

Prezentaci ppsx Opičky Langur duk jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Fauna.

Od 22. 09. 2017 si prezentaci stáhlo 428 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Opičky Langur duk pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lea.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Opičky Langur duk můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.