Prezentace pps - Olomouc

Nejde-li Vám prezentace pps Olomouc stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Olomouc je známá svými historickými památkami, její historické jádro je městskou památkovou rezervací, která je po pražské druhá nejvýznamnější v Česku.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, město, Horní náměstí, kašna Caesarova, Herkulova, Arionova, portály, palác Edelmannův, Petrášův, sloup Nejsvětější Trojice, radnice, Dolní náměstí, Hauenschildův palác, Olomouc, Česko,

Prezentaci pps Olomouc jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 18. 04. 2012 si prezentaci stáhlo 598 návštěvníku.

Prezentaci pps Olomouc pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Antonín Koval.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,39 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Olomouc můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.