Prezentace pps - Okolo zámku Lemberk

Nejde-li Vám prezentace pps Okolo zámku Lemberk stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Lemberk je zámek, který vznikl přestavbou hradu v 16. století. Nachází se 3 km severovýchodně od městečka Jablonné v Podještědí na katastru obce Lvová v okrese Liberec ve stejnojmenném kraji. Státní zámek (ve správě Národního památkového ústavu) je navštěvován veřejností každoročně od dubna do října. Je zajímavý také tím, že zde pobývala svatořečená Zdislava z Lemberka.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Jablonné v Podještědí, Liberec, zámek, Lemberk,

Prezentaci pps Okolo zámku Lemberk jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 16. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 420 návštěvníku.

Prezentaci pps Okolo zámku Lemberk pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 12,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Okolo zámku Lemberk můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.