Prezentace pps - Okolo Bedřichovské přehrady

Nejde-li Vám prezentace pps Okolo Bedřichovské přehrady stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vodní nádrž Bedřichov, nazývaná také Bedřichovská přehrada či Přehrada na Černé Nise, je nejvýše položenou přehradou Jizerských hor. Leží v katastru obce Bedřichov na Černé Nise. Koruna její hráze leží v nadmořské výšce 775,26 m n. m., hráz je 340 m dlouhá a 23,5 m vysoká. Byla stavěna v letech 1902–1909 Vodním družstvem k regulování říčních toků a ke stavbě přehrad v povodí Zhořelecké Nisy k ochraně proti povodním a úpravu průtoku v suchých obdobích, dnes navíc napájí tři vodní elektrárny a slouží také k rekreaci a rybaření.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Vodní nádrž Bedřichov, Přehrada na Černé Nise, Jizerské hory, Bedřichovská přehrada,

Prezentaci pps Okolo Bedřichovské přehrady jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 16. 06. 2017 si prezentaci stáhlo 193 návštěvníku.

Prezentaci pps Okolo Bedřichovské přehrady pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Bohumil Žďárský .Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,96 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Okolo Bedřichovské přehrady můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.