Prezentace pps - Obrázky z Řecka

Nejde-li Vám prezentace pps Obrázky z Řecka stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Planiny se nacházejí hlavně ve východní Thesálii, Střední Makedonii a Thrákii. Řecké klima je rozdělené na tři dobře definovatelné třídy – přímořské, horské a mírné. První zahrnuje mírné vlhké zimy a horká suchá léta. Zimní teploty vzácně dosahují extrémů, přestože příležitostně může sněžit i v Aténách, na Kykladech nebo Krétě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, moře, skály, krajina, lesy, řeka, venkov, město, přístav, Řecko, Greece,

Prezentaci pps Obrázky z Řecka jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 10. 07. 2011 si prezentaci stáhlo 877 návštěvníku.

Prezentaci pps Obrázky z Řecka pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la RI.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 4,99 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Obrázky z Řecka můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.