Prezentace pps - Obrázky z fotogalerie 3

Nejde-li Vám prezentace pps Obrázky z fotogalerie 3 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

V prezentaci jsou hezké fotografie českých hradů, zámků, kostelů, ale i jiných památek. (Kroměříž, Křivoklát, Litoměřice, Litomyšl, Mělník, Mikulov, Pohansko, Praha-Čertovka, Zámecké schody, Brno-výstaviště, Petrov, Pardubice, Litoměřice). Můžete se vydat na krátkou procházku. Určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Kroměříž, Křivoklát, Litoměřice, Litomyšl, Mělník, Mikulov, Pohansko, Praha-Čertovka, Zámecké schody, Brno-výstaviště, Petrov, Pardubice, Litoměřice, Česko,

Prezentaci pps Obrázky z fotogalerie 3 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hrady,zámky,paláce.

Od 20. 01. 2011 si prezentaci stáhlo 828 návštěvníku.

Prezentaci pps Obrázky z fotogalerie 3 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la HN.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 3,05 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Obrázky z fotogalerie 3 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.