Prezentace ppsx - Nový Zéland

Nejde-li Vám prezentace ppsx Nový Zéland stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, ostrov, místo, krajina, příroda, město,

Prezentaci ppsx Nový Zéland jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 13. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 67 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Nový Zéland pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Tony, Steve.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Nový Zéland můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.