Prezentace pps - Noci v Řecku

Nejde-li Vám prezentace pps Noci v Řecku stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Athénská akropolis je asi nejznámější akropolí na světě. Akropole byla vybudována ve starověku, zejména mezi 13. a 5. stol. př. n. l. a tvořila dlouhou dobu politické, náboženské i kulturní centrum starověkého Řecka. Monumentální stavba byla postavena na výrazném skalním pahorku a spolu se svým hlavním chrámem – Parthenónem – dodnes tvoří hlavní dominantu města.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, noc, moře, Santorini, Atheny, Acrópolis, Oia, Hania, Heraklion, Meteora, Mykonos, Lemnos, Nanoussa, Syros, Parga, Kastoria, Řecko, Evropa ,

Prezentaci pps Noci v Řecku jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 08. 06. 2010 si prezentaci stáhlo 690 návštěvníku.

Prezentaci pps Noci v Řecku pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Nor@.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 2,96 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Noci v Řecku můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.