Prezentace pps - New York - Central Park

Nejde-li Vám prezentace pps New York - Central Park stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Central Park je velký veřejný městský park obdélníkového tvaru (rozměry 4 km × 800 m) s rozlohou 3,41 km² v městské části Manhattan ve městě New York v USA. V roce 1858 byla uspořádána architektonická soutěž ve které zvítězili Frederick Law Olmsted a Calvert Vaux a následujícího roku byl otevřen park 1859 a později v roce 1863 se stal národní historickou památkou

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Central Park, New York, USA,

Prezentaci pps New York - Central Park jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Města.

Od 09. 12. 2011 si prezentaci stáhlo 731 návštěvníku.

Prezentaci pps New York - Central Park pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Santi .Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,04 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - New York - Central Park můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.