Prezentace ppsx - Neapol

Nejde-li Vám prezentace ppsx Neapol stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Neapol, správní středisko metropolitního města Napoli a regionu Kampánie, je třetí největší město Itálie. Ve městě žije přibližně 972 tisíc obyvatel, zatímco celé Metropolitní město Neapol mělo v roce 2017 3 315 320 obyvatel. Nepřetržitě budovaná metropolitní oblast (která sahá za hranice Metropolitního města Neapol) je druhá nebo třetí největší metropolitní oblast v Itálii a jedno z nejlidnatějších měst v Evropě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, krajina, moře, budovy, město, Neapol, Itálie, Evropa,

Prezentaci ppsx Neapol jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 13. 06. 2020 si prezentaci stáhlo 92 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Neapol pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Giro.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,9 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Neapol můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.