Prezentace ppsx - Naše polní a lesní kvítí 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Naše polní a lesní kvítí 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Při procházce v přírodě nás snad potěší pohled na rozkvetlé louky a ani nám nebude vadit, že některé květiny nedokážeme ani pojmenovat hrachor (lecha) jarní, tařice, sasanka lesní, starček Fuchsův, štětka lesní, štírovník růžkatý, střemcha hroznovitá...To jsou názvy jen několika z nich. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, květiny, lesní, polní, hrachor (lecha) jarní, tařice, planá mrkev, sasanka lesní, starček Fuchsův, štětka lesní, štírovník růžkatý, svízel syřišťový, kyprej vrbice, sadec konopáč, třezalka, večernice vonná, vičenec, vrbina, zvonek jemný, máčka ladní, tavola kalinolistá, vrbovka úzkolistá ,

Prezentaci ppsx Naše polní a lesní kvítí 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 05. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 203 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Naše polní a lesní kvítí 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,69 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Naše polní a lesní kvítí 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.