Prezentace ppsx - Naše hrady a zámky 1

Nejde-li Vám prezentace ppsx Naše hrady a zámky 1 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Zámek Průhonice leží ve stejnojmenné obci v okrese Praha-západ. Poblíž zámku se rozkládá Průhonický zámecký park, chráněný jako památka UNESCO. V roce 2010 byl zámek spolu s parkem zapsán na seznam národních kulturních památek. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, hrady, zámky, Bítov, Bečov, Špilberk, Bouzov, Buchlov, Červená Lhota, Dačice, Hluboká, Veveří, Jaroměřice, Jindřichův Hradec, Kynžvart, Lednice, Loket, Orlík, Průhonice, Slavkov, Třešť, Valtice, Velké Losiny, Vranov, Žleby, Česká republika,

Prezentaci ppsx Naše hrady a zámky 1 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 24. 11. 2016 si prezentaci stáhlo 300 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Naše hrady a zámky 1 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,2 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Naše hrady a zámky 1 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.