Prezentace pps - Monako-knížectví princezny

Nejde-li Vám prezentace pps Monako-knížectví princezny stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Grace Kellyová byla americká herečka, oceněná cenou filmové akademie a monacká kněžna. V roce 1956 se vdala za monackého knížete Rainiera III., čímž získala titul Její knížecí Jasnost kněžna monacká, zkráceně kněžna Grace. Zemřela v roce 1982 na následky automobilové nehody. Její portrét je od roku 2007 umístěn na pamětní monacké dvoueurové minci.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, Kellyna rodina, svatba, knížecí rodina, palác Grimaldi, pevnost Cliff, přístav, hotely, muzeum, okruh Grand Prix, kasino, Monte Carlo, ples růží,

Prezentaci pps Monako-knížectví princezny jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 07. 01. 2011 si prezentaci stáhlo 715 návštěvníku.

Prezentaci pps Monako-knížectví princezny pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la 000.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,25 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Monako-knížectví princezny můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.