Prezentace ppsx - Michal David

Nejde-li Vám prezentace ppsx Michal David stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Marin Luther
- Hudba je jedním z nejkrásnějších a nejnádhernějších darů božích. Je jedním z nejlepších umění. Noty oživují slova. Hudba zahání duchu smutek, jako bychom se dívali na krále Saula. Je nejlepší útěchou pro zarmoucené lidi, jí se srdce upokojí, občerství a osvěží.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Až mi jednou nezavoláš, Děti ráje, Nenapovídej, Pár přátel stačí mít, Valčík pro mámu, Každý mi Tě lásko závidí, Nesnáším loučení, Tak se lásko měj, Michal David,

Prezentaci ppsx Michal David jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 18. 08. 2015 si prezentaci stáhlo 449 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Michal David pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Helenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,5 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Michal David můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.