Prezentace pps - Melodie z filmu - Noc na Karlštejně

Nejde-li Vám prezentace pps Melodie z filmu - Noc na Karlštejně stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Podle stejnojmenné divadelní hry Jaroslava Vrchlického o císaři Karlu IV. a Elišce Pomořanské, natočil režisér Zdeněk Podskalský v roce 1974 filmový muzikál NOC KARLŠTEJNĚ. Melodie z tohoto filmu si můžete poslechnout v této prezentaci.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, film, Noc na Karlštejně - Do věží, Předehra, Jede král, Když mám tekutou révu, Ať jde o pannu nebo o paní, Finále, Kdypak tetřevi hon prohrají, Hostina, Muži sluší nejlíp sólo, Je v tom něčí dcera, Hoja hoj, Lásko má já stůňu,

Prezentaci pps Melodie z filmu - Noc na Karlštejně jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 12. 06. 2012 si prezentaci stáhlo 652 návštěvníku.

Prezentaci pps Melodie z filmu - Noc na Karlštejně pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lemra.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 7,32 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Melodie z filmu - Noc na Karlštejně můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.