Prezentace ppsx - Maxim Turbulenc hrají lidovky

Nejde-li Vám prezentace ppsx Maxim Turbulenc hrají lidovky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Maxim Turbulenc je česká popová hudební skupina z Klánovic, kterou v roce 1995 založili Pavel Vohnout, Daniel Vali a Petr Panocha. Charakteristický znak skupiny je použití lidových, folkových či jinak známých písní v nových, zpravidla diskotékových aranžích. Za svou existenci získala 18 platinových desek. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, Maxim Turbulenc, lidovky,

Prezentaci ppsx Maxim Turbulenc hrají lidovky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Hudební.

Od 24. 11. 2015 si prezentaci stáhlo 343 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Maxim Turbulenc hrají lidovky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la B.M..Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,1 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Maxim Turbulenc hrají lidovky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.