Prezentace ppsx - Maroko Marrákeš

Nejde-li Vám prezentace ppsx Maroko Marrákeš stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Marrákeš je město ve vnitrozemí Maroka na úpatí Vysokého Atlasu. Je hospodářským a kulturním střediskem jižní části státu. Se svými 928 850 obyvateli je čtvrté největší město v zemi. Zároveň je jedním ze čtyř královských měst Maroka. Rozprostírá se v průměrné nadmořské výšce 468 m n. m.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, architektura, divadlo, zahrady, město, Marrákeš, Maroko, Evropa,

Prezentaci ppsx Maroko Marrákeš jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Evropa.

Od 10. 05. 2020 si prezentaci stáhlo 56 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Maroko Marrákeš pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Elisa.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 11,8 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Maroko Marrákeš můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.