Prezentace ppsx - Louis Comfort Tiffany

Nejde-li Vám prezentace ppsx Louis Comfort Tiffany stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Louis Comfort Tiffany byl americký umělec a designér, který pracoval v dekorativním umění a je nejlépe známý pro svou práci v vitrážích. Tiffany navrhoval vitráže a lampy , skleněné mozaiky, foukané sklo, keramika, šperky, smalty a kování.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, vázy, vitráž, lustr, lampa, skleněné mozaiky, foukané sklo, keramika, šperky, smalty a kování, Louis Comfort Tiffany,

Prezentaci ppsx Louis Comfort Tiffany jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 29. 05. 2017 si prezentaci stáhlo 169 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Louis Comfort Tiffany pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Marika.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 3,58 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Louis Comfort Tiffany můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.