Prezentace ppsx - Lofotské ostrovy - Norsko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Lofotské ostrovy - Norsko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Ålesund je přístavní město v provincii More og Romsdal, Norsko, 236 km severovýchodně od Bergenu, známý svou architekturou "Art Nouveau". Většina města je v tomto stylu postavena.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, slunce, obloha, města, polární záře, Lofotské ostrovy, Norsko,

Prezentaci ppsx Lofotské ostrovy - Norsko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 10. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 90 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Lofotské ostrovy - Norsko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Josefina.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 3,85 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Lofotské ostrovy - Norsko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.