Prezentace pps - Libye

Nejde-li Vám prezentace pps Libye stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Jméno státu má původ ve starořeckém mýtu o Libyi. Řekové podle ní označovali jim známou část Afriky (jejíž vládkyní měla být) jako Libyi. Mýtus později převzali i Římané a touto cestou také získal své jméno dnešní stát Libye.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, krajina, města, Tripolis, El Fatah, Benghazi, archeologická naleziště, města, Cyrene, Sabratha, Leptis Magna, Libye, Afrika,

Prezentaci pps Libye jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Afrika.

Od 19. 05. 2012 si prezentaci stáhlo 648 návštěvníku.

Prezentaci pps Libye pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la John.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 5,00 MB velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Libye můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.