Prezentace ppsx - Lanzarote

Nejde-li Vám prezentace ppsx Lanzarote stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Vulkanický ostrov Lanzarote je nejsevernějším z větších Kanárských ostrovů. Hlavním městem ostrova je Arrecife. Většinu ostrova Lanzarote pokrývá poušť charakteristické červenohnědé barvy, tvořená lávovými vyvřelinami. Ztuhlé lávy je prý na ostrově tolik, že by si jí každý člověk na Zemi mohl odvézt 50 kg. Díky své barvě bývá krajina připodobňována k povrchu Marsu.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, moře, pláže, skály, národní park, Timanfaya, Arecife, Puerto del Carmen, ostrov, Lanzarote, Kanárské ostrovy,

Prezentaci ppsx Lanzarote jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 13. 04. 2016 si prezentaci stáhlo 450 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Lanzarote pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 9,58 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Lanzarote můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.