Prezentace ppsx - Kypr

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kypr stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kypr je po Sicílii a Sardinii třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Přestože geograficky Kypr spadá pod Asii, co se týče kultury, mnohem blíže má k té evropské. Silný je i vliv Afriky – proto o pestrost zde rozhodně nouze není. Kypru se často přezdívá i Ostrov slunce. Bývá zde totiž více než 300 slunečných dnů ročně. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, příroda, pobřeží, skály, moře, pláže, hotel, památky, město, ostrov, Kypr,

Prezentaci ppsx Kypr jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 04. 05. 2019 si prezentaci stáhlo 129 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kypr pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Magda.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 13,0 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kypr můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.