Prezentace ppsx - Kypr

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kypr stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kypr je euroasijský ostrovní stát nacházející se ve východní části Středozemního moře, východně od Řecka, jižně od Turecka, západně od Sýrie a severně od Egypta. Od 1. května 2004 je členem Evropské unie, 1. ledna 2008 se připojil k eurozóně.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, moře, skály, příroda, fauna, flora, památky, Pafos, Karavansaraj, klášter Kykkos, kostel, Larnaka, Nikosie, antické památky, ostrov, Kypr,

Prezentaci ppsx Kypr jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Ostrovní státy.

Od 11. 02. 2016 si prezentaci stáhlo 371 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kypr pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,39 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kypr můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.