Prezentace ppsx - Květena amerických národních parků 2

Nejde-li Vám prezentace ppsx Květena amerických národních parků 2 stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Prvním národním parkem se stal Yellowstonský národní park, který vznikl roku 1872. Mezi nejstarší národní parky pak rovněž patří Yosemitský národní park a Národní park Sequoia, vyhlášené roku 1890. Sedm amerických národních parků je spojeno s Národní chráněnou oblastí. Nejnovějším národním parkem je kalifornský Pinnacles National Park založený v roce 2013. -

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, příroda, flóra, květiny, lupina, kandík, kozlík, hvězdnice, Tiger lily, všivec, dračík štíhlý, vřesovina, jirnice, vrbovka, náprstník, starček přímětník, orlíček, větvičník, národní park, USA,

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků 2 jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Národní parky.

Od 06. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 202 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků 2 pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,84 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Květena amerických národních parků 2 můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.