Prezentace ppsx - Květena amerických národních parků

Nejde-li Vám prezentace ppsx Květena amerických národních parků stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Po celých Spojených státech je celkem 59 národních parků, z nichž 14 figuruje na Seznamu světového dědictví UNESCO. Národní parky nalezneme celkem v 27 státech USA a dvou nezačleněných územích. Nejvíce národních parků má na svém území Aljaška a Kalifornie – v obou případech jich je 8.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, příroda, květiny, silenka bezlodyžná, rozrazil, hvězdnice, kuklík, kozinec, lupina, kuřička, starček, kociánek dvoudomý, vrbovka, třezalka, kandík, dračík, kejklířka, vřesovina, lomikámen, suchobýl, zlatobýl, národní parky, USA,

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Národní parky.

Od 05. 10. 2017 si prezentaci stáhlo 219 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Květena amerických národních parků pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,7 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Květena amerických národních parků můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.