Prezentace ppsx - Kutná Hora

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kutná Hora stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kutná Hora je významná městská památková rezervace, zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jak název města naznačuje, souvisí jeho historie s těžbou („kutáním“) stříbra a stříbrných rud. Ve středověku koncem 13. století poskytoval zdejší revír zhruba jednu třetinu produkce stříbra v Evropě.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, Chrám sv. Barbory, Kostel Všech svatých, Vlašský dvůr, Kamenný dům, Rejskova kašna, kostnice, město, Kutná Hora, Česká republika, Evropa,

Prezentaci ppsx Kutná Hora jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 22. 08. 2016 si prezentaci stáhlo 389 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kutná Hora pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Yveta.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 7,52 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kutná Hora můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.