Prezentace pps - Krkonoše a Jizerky

Nejde-li Vám prezentace pps Krkonoše a Jizerky stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci pps" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Na území Krkonoš se nachází Krkonošský národní park (KRNAP) o rozloze 36 400 ha, který zde byl vyhlášen roku 1963, a Karkonoski Park Narodowy (KPN) založený v roce 1959.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, prameny Labe, Černá Nisa, jezírka, vodopády, rašeliniště, Dívčí kameny, Frýdštejn, Sněžka, Labská přehrada, Špindlerův mlýn,

Prezentaci pps Krkonoše a Jizerky jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Místa,krajina,příroda.

Od 25. 11. 2010 si prezentaci stáhlo 1026 návštěvníku.

Prezentaci pps Krkonoše a Jizerky pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la PC.Prezentace je uložena ve formátu PPS a je 8,92 MBv roce 1963 b velká.

Líbila se Vám prezentace pps - Krkonoše a Jizerky můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.