Prezentace ppsx - Křivoklátsko

Nejde-li Vám prezentace ppsx Křivoklátsko stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko je chráněné území v Česku, které bylo vyhlášeno v roce 1978 na rozloze 628 km² za účelem ochrany původního krajinného vzhledu včetně mimořádně cenných přírodních lokalit. Nachází se v západním okraji Středočeského kraje zhruba 30 kilometrů od Prahy. Středem CHKO vede kaňonovité údolí řeky Berounky, odvodňující většinu území.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, obrázky, krajina, místa, vesnice, kostely, Archanděla Michaela, sv. Jan Křtitel, sv. Vavřince, Velíz, Týřovice, Nezabudice, fara, Skryje, lípa, roubenky, Berounka, rybárna, Kouřim, Křivoklátsko, Česká republika,

Prezentaci ppsx Křivoklátsko jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Česká Republika.

Od 26. 08. 2017 si prezentaci stáhlo 220 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Křivoklátsko pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la JS.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 8,83 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Křivoklátsko můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.