Prezentace ppsx - Kresba tužkou

Nejde-li Vám prezentace ppsx Kresba tužkou stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Kresba je výtvarný prostředek, který může mít význam jako samostatné dílo, většinou nám však také slouží jako přípravná fáze pro malbu apod. Od všech typů malby se liší lineárními tahy kreslícího nástroje, kterými však lze vytvořit i nejrůznější přechody a dosáhnout tak i malířského vyznění výsledného díla. Dnes máme k dispozici širokou škálu kreslířských prostředků. Základním, všestranným kreslícím nástrojem je tužka. Její náplň je z grafitu; vyrábí se v mnoha stupních tvrdosti a podle toho se také liší kreslená stopa. Pro kreslení je vhodný spíše „měkký“ konec škály, například od 8B (nejměkčí) do cca 2H.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, ppsx, fotografie, obrázky, portrét, osobnost, obraz, kresba, tužkou,

Prezentaci ppsx Kresba tužkou jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Foto-obrazy.

Od 16. 04. 2020 si prezentaci stáhlo 62 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Kresba tužkou pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 2,75 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Kresba tužkou můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.