Prezentace ppsx - Krásné květiny

Nejde-li Vám prezentace ppsx Krásné květiny stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Karel Čapek
Radost květin za oknem...
Není to jenom radost z té krásy a něžnosti,
ale taky radost z úspěchu při pěstování.

Klíčová slova: prezentace s hudbou, fotografie, květiny, Kejklířka, Medinilla magnifica, Medvědice alpská, Ostálka lepá, Kalotropis obrovská, Jazylka chobotnatá, Devětsil japonský, Dvouhroznová Kasie, Černucha damašská, Mucholapka podivná, Ixora šarlatová, Kuřátka květáková, Dipladénie, Hledík převislý, Brutnák lékařský, Topolovka růžová, Hvězdnice chlumní, Durman obecný, Rozchodník nádherný, Dombeya, Koniklec jarní, Gloriosa, Protea cynaroides, Verbena hybrida, Ostružiník japonský, Bergénie, Ibišek ,

Prezentaci ppsx Krásné květiny jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Flóra.

Od 16. 05. 2014 si prezentaci stáhlo 480 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Krásné květiny pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la Lenka.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 4,25 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Krásné květiny můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.