Prezentace ppsx - Královská konzervatoř v Belgii

Nejde-li Vám prezentace ppsx Královská konzervatoř v Belgii stáhnout. Klikněte pravým tlačítkem myši nad textem "Stáhnout prezentaci ppsx" a dejte uložit odkaz jako a prezentace se Vám uloží.

Královská konzervatoř v Bruselu, která zahájila svou činnost v roce 1813, získala oficiální jméno v roce 1832. Poskytováním hudebních a dramatických kurzů se tato instituce proslavila částečně díky mezinárodní reputaci jeho následní režiséři jako François-Joseph Fétis , François-Auguste Gevaert , Edgar Tinel , Joseph Jongen nebo Marcel Poot , ale více proto, že se ho zúčastnilo mnoho předních hudebníků, herců a umělců v Belgii, jako je Arthur Grumiaux , José Van Přehrada , Sigiswald Kuijken , Josse De Pauw , Luk van Mello a Luk De Konink . Adolphe Sax , vynálezce saxofonu , studoval také na bruselské konzervatoři.

Klíčová slova: prezentace s hudbou ppsx, , fotografie, obrázky, budova, květina, zahrada, konzervatoř, Belgie,

Prezentaci ppsx Královská konzervatoř v Belgii jsem vložila na prezentace.sikila.cz web plný krásných prezentací pps a ppsx. Více prezentací, které Vás zaujmou a budou se Vám líbit najdete v kategorii Zajímavosti .

Od 12. 03. 2020 si prezentaci stáhlo 40 návštěvníku.

Prezentaci ppsx Královská konzervatoř v Belgii pro Vás v programu PowerPoint vytvořil/la kangur06.Prezentace je uložena ve formátu PPSX a je 10,4 MB velká.

Líbila se Vám prezentace ppsx - Královská konzervatoř v Belgii můžete na ni poslat odkaz e-mailem přátelům.

Pro správné zobrazení všech prezentací na webu Vám doporučujeme používat poslední známou verzi programu PowerPoint Viewer od společnosti Microsoft.